PlayOneLive

Adres IP: mtasa://80.72.36.206:20052 TS3: 149.56.251.45:10683

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-02-01 19:45:48

MrKubus
Administrator
Dołączył: 2017-01-31
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 55.0.2883.87

Rekrutacja Na Moderatora {ON}

Wzór:

Nick:
Imię:
Wiek:
Coś o sobie ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]:
Dlaczego ty ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]:
Czy posiadasz jakieś doświadczenie ?:
Czy cierpisz na dyslekcje ?:
Czy cierpisz na dysgrafie ?:
Jak oceniasz swoją ortografie ?:




PS:Kto pyta się o kiedy wyniki !! NIE !! Dostaje szansy

Offline

#2 2017-02-01 19:53:56

Foxy12
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-01
Liczba postów: 2
WindowsOpera 42.0.2393.517

Odp: Rekrutacja Na Moderatora {ON}

Nick:Foxy12
Imię:Dawid
Wiek:17
Coś o sobie ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]:Mam na imię Dawid, mam 17 lat i obecnie uczęszczam do technikum na kietunku Informatyk. Jestem osobą spokojną,wesołą i przedewszystkim konsekwentną. Posiadam o wiele więcej dobrych cech między innymi jestem także osobą ogarniętą i rozryekową, ale co będę się tak dużo rozpisywał jak sami się przekonacie jaki jestem dokładnie jak już uda mi się dostać do owej frakcji. Jak już wcześniej wspomniałem uczęszczam do technikum na kierunku Informatyk co znaczy że bardzo interesują mnie komputera i ogółem elektronika. Lubię czasem nagrać jakiś film na YT a zaraz zrobić jakiś live. Może teraz troche o sporcie, to tak gram dużo w piłkę nożną, ale aż tam mnie mecze nie interesują. Czasem zagram w siatkówkę i ewentualnie troche kosza. Jeżdże zawodowi na BMX jak i łyżwach, a krócej to jest poprostu moja pasja.W weekendy chodzę do Ochotniczej Straży Pożarnej gdzie jestem(jeszcze) w grupie MDP(Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza). Uczę się tam między innymi jak rozwiajać różnego rodzaju odcinki,nazwy pomp, skład wozów i ich środki(Jestem w trakcie ciągłej nauki). W tygodniu nie zawsze mam dużo czasu, wiadomo nauka itp, ale staram się poświęcać też jak najwięcej wolnego czasu przy komputerze. No, chyba się już wystarczająco rozpisałem, mam nadzieję że dobrze siebię opisałem. Pozdrawiam.
Dlaczego ty ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]: Proszę mnie wysłuchać. Myślę, że zasługuję na to stanowisko dlatego, że jestem wstanie działać w grupie, jestem wstanie przestrzegać każdy rozkaz wyższej RANGI. Chcę wstąpić na range Moderatora. Znam dobrze, system Administracji co mają, a co nie mają. Znam prawie wszystkie komendy Moderatora. Przejdźmy do rzeczy nie jestem zbytnio osobą która lubi kłótnie i chciałbym pracować w gronie tak zgranej ekipy jak. Mam swój ojczysty Język Polski, w którym się starać o znaki polskie; ę,ą itd.. Myślę, że jakieś warunki spełniłem, nie jestem zbytnio takim bardzo utalentowanym w pisaniach takich podań.
Czy posiadasz jakieś doświadczenie ?:Tak posiadam!
Czy cierpisz na dyslekcje ?:Nie
Czy cierpisz na dysgrafie ?:Nie
Jak oceniasz swoją ortografie ?:Tak na 9/10

Offline

#3 2017-02-01 19:55:41

SpeDDy
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-01
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja Na Moderatora {ON}

Wzór:
Nick:SpeDDy.
Imię:Bartek
Wiek:14
Coś o sobie ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]:Jestem graczem komputerowym [MTA]. Bardzo Lubię ten serwer i byłem już tu na Randze ADmin a także na Rcon.A tak to mam 14 latek i mam na imie Bartek <3
Dlaczego ty ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]:Mam w tym stanowisku doswiadczenie. Byłem już na tym serwerze na randze admin,Rcon.Myśle że bendzie nam sie dobrze razem pracowalo [dblpt]P [na randze mod ] <3
Czy posiadasz jakieś doświadczenie ?:Tak Bardzo długie ponad 1mies na byciu rangi admina a na mod ponad 2 mies.
Czy cierpisz na dyslekcje ?:nie
Czy cierpisz na dysgrafie ?:nie
Jak oceniasz swoją ortografie ?:6/10

Offline

#4 2017-02-01 20:00:14

pajster15
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-01
Liczba postów: 1
Windows 7Firefox 51.0

Odp: Rekrutacja Na Moderatora {ON}

Imię: kacper
Nick: pajster15
Wiek: 11,5
Coś o sobie ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]: Hej jestem kacper mam 11,5 lat.Interesuję się grami typu : Mta,Cs:Go i inne.Jestem miły pogodny i pomocny. Lubię bardzo grać w Mta a szczególnię na Play One Life(czyli na tym).
Dlaczego ty ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]: Ponieważ jestem ogarnięty i ogarniam wszystko na modzie.Jak już mówiłem jestem miły i pomocny więc każdy gracz potrzebuję pomocy to się zjawię.Myślę że gracze by bardzo chcieli żebym był moderatorem.
Czy posiadasz jakieś doświadczenie ?: Tak już raz byłem moderatorem.
Czy cierpisz na dyslekcje ?:nie
Czy cierpisz na dysgrafie ?:nie
Jak oceniasz swoją ortografie ?: 10/10

Ostatnio edytowany przez pajster15 (2017-02-01 20:00:48)

Offline

#5 2017-02-01 20:00:16

OzimTV
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-01
Liczba postów: 1
WindowsChrome 51.0.2704.79

Odp: Rekrutacja Na Moderatora {ON}

Nick:OzimTV
Imię:Mateusz
Wiek:11
Coś o sobie ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]:Jestem Mateusz mieszkam w niewielkiej wsi. Lubię motoryzację i informatykę. Jestem bardzo uprzejmy i Lubiany:)
Dlaczego ty ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]:Dlaczego ja? A to dlatego że od zawsze chciałem być modem na waszym serwie. Znam wszystkie komendy jakie powinien znać mod. Byłem już na tym seriwe modem
Czy posiadasz jakieś doświadczenie ? Byłem już moderatorem i wszystko wiem
Czy cierpisz na dyslekcje ?:nie
Czy cierpisz na dysgrafie ?:nie
Jak oceniasz swoją ortografie ?:9,5/10

Offline

#6 2017-02-01 20:03:55

iRockTV
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-01
Liczba postów: 1
WindowsOpera 42.0.2393.517

Odp: Rekrutacja Na Moderatora {ON}

Nick: iRockTV
Imię: Krystian
Wiek: 12
Coś o sobie ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]: Witam, jestem Krystian, mieszkam w niedużej wsi w woj, lubelskim. Interesuję się motoryzacją i mechaniką pojazdów, od czasu do czasu tworzę mapy do ETS 2 i MTA. Jestem ogarniętym graczem, który w tę grę gra od ok. 2 lat, 23 mies. na serwerach RPG.
Dlaczego ty ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]: Dlaczego ja?? A więc tak, jestem miły i pomocny, na mnie gracz tego serwera się nie zawiedzie, posiadam doświadczenie. A z tym moim doświadczeniem to tak chyba dla was nie wystarczy, byłem moderatorem przez miesiąc, co prawda na innym serwerze i byłem bliski awansu na administratora, lecz serwer zamknięto, powstała nowa edycja i nowa ekipa. Znam komendy, chyba wszystkie jakie są dla moderatora, dużo się nauczyłem i mam nadzieję, że jeśli dostanę szansę nauczę się czegoś od administracji tego serwera, dziękuję.
Czy posiadasz jakieś doświadczenie ?: Tak, posiadam, w miarę duże.
Czy cierpisz na dyslekcje ?: Nie.
Czy cierpisz na dysgrafie ?: Nie.
Jak oceniasz swoją ortografie ?: 10/10 - liczne konkursy ortograficzne.

Offline

#7 2017-02-01 20:28:46

StifMaster
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-01
Liczba postów: 1
WindowsChrome 55.0.2883.87

Odp: Rekrutacja Na Moderatora {ON}

Nick:StifMaster
Imię:Szymon
Wiek:13
Coś o sobie ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]:Nazywam się Szymon. Mam 13 lat i uczęszczam do I klasy szkoły Gimnazjalnej. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o średnich blond włosach. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy.

Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.

Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Staram się z tym walczyć jak tylko mogę. Najlepiej pomaga mi w tym moja mama i siostra, które pilnują żebym więcej czasu poświęcał nauce i czytaniu książek. Nie zawsze jestem tym zachwycony i złoszczę się na nie za to, ale wiem że mają rację.
Moje zainteresowania są ciekawe, ponieważ bardzo lubię grać w siatkówkę, pływać,grać i bawić się do samego rana. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest muzyka i komputer.

Uwielbiam słuchać hip-hopu i techno. Komputer to dla mnie okno na świat. Bardzo lubię rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu.

Jestem zabawną i komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Wiem, iż aby przetrwać w życiu muszę zdobyć wykształcenie, dlatego nigdy się nie poddaję, zawsze dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach!
Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę, że jestem ogólnie lubiany gdyż na co dzień spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemniać
Dlaczego ty ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]:Ponieważ jestem ogarnięty i spokojny,zawsze lubiłem pomagać innym nawet gdy jestem normalnym graczem.Gdy mam problem oczywiście zgłaszam do wyższych odemnie rang.Gdy ktoś mi zakłuca grę wiem że muszę to zglosić do jednego z administracji ponieważ jako cywil napewno bym sobie nie poradził,a gdybym nawet chciał to jakoś zrobić to by dochodziło do jeszcze większej afery [dblpt]).
Czy posiadasz jakieś doświadczenie ?:Tak
Czy cierpisz na dyslekcje ?:nie
Czy cierpisz na dysgrafie ?:nie
Jak oceniasz swoją ortografie ?:Jak wiecie każdy może się pomylić w słowie lub zdaniu więc nie powiem że robie wielkie błędy ale zdarza mi się połknąc jakąś literkę wiec daję tak 7/10

Ostatnio edytowany przez StifMaster (2017-02-01 20:30:02)

Offline

#8 2017-02-02 16:36:32

Foxy12
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-01
Liczba postów: 2
WindowsOpera 42.0.2393.517

Odp: Rekrutacja Na Moderatora {ON}

Imię: Dawid
Nick: Foxy12
Wiek: 17
Coś o sobie ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]: Hej jestem kacper mam 11,5 lat.Interesuję się grami typu : Mta,Cs:Go i inne.Jestem miły pogodny i pomocny. Lubię bardzo grać w Mta a szczególnię na Play One Life(czyli na tym).
Dlaczego ty ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]: Ponieważ jestem ogarnięty i ogarniam wszystko na modzie.Jak już mówiłem jestem miły i pomocny więc każdy gracz potrzebuję pomocy to się zjawię.Myślę że gracze by bardzo chcieli żebym był moderatorem.
Czy posiadasz jakieś doświadczenie ?: Tak już raz byłem moderatorem.
Czy cierpisz na dyslekcje ?:nie
Czy cierpisz na dysgrafie ?:nie
Jak oceniasz swoją ortografie ?: 8/10

Offline

#9 2017-02-11 01:03:04

Goetze
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 1
AndroidChrome 55.0.2883.91

Odp: Rekrutacja Na Moderatora {ON}

Nick:Goetze
Imię:Adam
Wiek:15
Coś o sobie ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]:Mam na imię Adam mam 15 lat, mieszkam w woj.mazowieckim.Interesuję się piłką nożną,ręczną oraz siatkówką.Moją ulubioną ligą jest bundesliga, ponieważ gra tam mój ulubiony klub Bayern Mönachium,oprócz tego klubu lubię jeszcze Real Madryt  oraz Legia Warszawa.
Dlaczego ty ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]:Mam doświadczenie,jestem aktywny,jestem odpowiedzialny i kulturalny.Potrafię spędzić nawet cały dzień i pomagać graczom na serwerze.Pomaganie nowym jak i starym graczom mam w jednym paluszku.
Czy posiadasz jakieś doświadczenie ?:Posiadam
Czy cierpisz na dyslekcje ?: Tak ale staram się nie robić błędów
Czy cierpisz na dysgrafie ?:Nie
Jak oceniasz swoją ortografie ?:10/10

Offline

#10 2017-02-11 22:20:14

CarmelTube19
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 1
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Rekrutacja Na Moderatora {ON}

Nick: CarmelTube19
Imię: Kacper
Wiek: 15
Coś o sobie ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]: Cześć mam na imię Kacper. Pochodzę z małego miasteczka niedaleko Łodzi. Spędzam dużo czasu na graniu na serwerach MTA,SAMP. Należę od 2 lat do MDP oraz gram w klubie piłkarskim. Potrafię pisać skrypty oraz modelować.
Dlaczego ty ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]: Dlaczego ja? Ponieważ miałem swój serwer MTA na którym miałem stałe 50 graczy. Na wielu serwerach miałem rangi m.i Its Yo**World. Jeśli dostałbym się na stanowisko moderatora poświęcał bym na grę dziennie ok 4-5 godzin w wekkendy nawet do 6 h.
Czy posiadasz jakieś doświadczenie ?: Posiadam. Byłem na ok 10 serwerach Adminem a na 3 RCONEM ;D
Czy cierpisz na dyslekcje ?: Nie
Czy cierpisz na dysgrafie ?: Nie
Jak oceniasz swoją ortografie ?: 9,5/10


 
                                                             

Pozdrawiam CarmelTube19

Offline

#11 2017-02-28 13:08:45

AnanasekTV
Użytkownik
Dołączył: 2017-02-28
Liczba postów: 2
Windows 8.1Firefox 51.0

Odp: Rekrutacja Na Moderatora {ON}

Nick: AnanasekTV
Imię:Adrian
Wiek:15
Coś o sobie ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]:Kocham muzykę oraz pomagać innym [dblpt]) moją pasja jest teatr i muzyka chodzę do klasy 2 w gimnazjum Znam dobrze ortografie byłem adminem na rożnych serwerach 4 razy byłem Liderem fr takiej jak SAPD,SAMC [dblpt]) , Mam dużo pomysłów [dblpt]) Znam się na wielu rzeczach. Bardzo chciał bym mieć swój serwer ale nie mam karty w banku oraz pieniędzy [dblpt]) .
Dlaczego ty ? [Minimum 3 rozbudowane zdania]:Tak jak mówiłem! Kocham pomagać innym lubię gdy ktoś się uśmiecha [dblpt]) jestem osobą o pozytywnych emocjach staram się pomagać każdemu .
Czy posiadasz jakieś doświadczenie ?: Tak Byłem na 4 serwerach adminem na jednym RICONE-M (z kolegą)
Czy cierpisz na dysleksje* ?:Nie nie cierpię
Czy cierpisz na dysgrafie ?:Również nie cierpię [dblpt])
Jak oceniasz swoją ortografie ?:8/10

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dobziludzie - osiedlereduta - testowankolol123 - trenerzy-puk - wedelshots